0902 331 222

V dnešnom uponáhľanom svete si ľudia čoraz viac hľadajú spôsob ako svoj čas využiť čo najefektívnejšie a to platí aj o cvičení. Svet technológií aj svet fitness napreduje a preto takzvané „prenášanie železa“ už dnes nie je „IN“. Cvičenie sa uberá smerom k cvikom s vlastnou váhou a je zamerané hlavne na funkčnosť ako na prvotný efekt, ktorým sú nafúknuté svaly. Väčšina ľudí nedokáže efektívne pracovať s vlastnou váhou a samotné dvíhanie činiek pre človeka, ktorý sa zameriava hlavne na zlepšenie svojej sily, držania tela alebo úpravu hmotnosti či kondície, nemá žiaden efekt.

Cvičenie s vlastnou váhou ako aj samotné funkčné cvičenie je v podstate veda, pre bežného laika náročná pre dodržanie správnej techniky a postupu. A práve preto sme sa v našom FITKU zamerali presne na túto skupinu ľudí. Chceme ľudom pomôcť zlepšiť svoje fyzické parametre, kondíciu pripadne napomôcť pri odstraňovaní rôznych zdravotných problémov a v neposlednom rade aj úprave váhy.

Naši tréneri sú športovci rôzneho zamerania pripravení byť tu pre Vás v časoch Vám vyhovujúcich  pripravený pomôcť s Vašimi výzvami ktoré ste si dali a to či už formou vedenia tréningu alebo aj s tým súvisiacou pomocou úpravy stravy, ktorá je vo všetkých smeroch základný kameň úspechu.

 

Ak to zhrnieme, hlavné výhody individuálneho tréningu sú:

1-odborný dohľad nad dodržaním správnej techniky cvičenia

2-tvorba tréningov so zameraním sa na dosiahnutie Vašich individuálnych cieľov

3-časové prispôsobenie sa Vašim možnostiam a potrebám

4-využitie tréningového času na 150% (žiadne prechádzanie po telocvični, vybavovanie telefonátov počas tréningu, či výhovorky typu: toto nezvládnem..)

5-dostatok priestoru, čiže žiadne preplnené fitness centrá,  škodoradostné pohľady, poznámky

od iných cvičencov

6- veľká motivácia chodiť na tréningy pravidelne a tým zvýšiť svoje šance na ÚSPECH!!  

Čas letí a kto sa nerozhýbe teraz, neskôr sa možno nerozhýbe už vôbec.. Tak neváhajte a kontaktujte Nás lebo PRVÝ TRÉNING U NÁS MÁTE ZADARMO!!!